ISTANPOOL

Pimsan Plastik adı altında 1984 yılında üretime başladık. İlk günden beri, yaptığımız işe olan tutkumuz ve kesinlikle ödün vermediğimiz disiplin anlayışımız sayesinde, attığımız her adımla kendimizi hızla geliştirmeyi ve her zaman daha ileriyi hedeflemeyi bildik.

Kuruluşumuzdan bu yana, ECA, Isuzu, Kent Gıda, Nestle ve Temsa gibi birçok değerli firmayla %100 müşteri memnuniyeti ile çalıştık ve bunlardan bazılarıyla hala çalışmaktayız.

1997 yılında dünya jakuzi sistem piyasasina patentli markamız Istanpool olarak giriş yaptık. Uluslararası standartlarda ve kaliteli üretim yapma arayışımızı bu alana da taşıyıp PVC hammadeden jakuzi sistem üreterek Türkiye’de bir ilke imza attık. Zengin ürün yelpazemize, tamamen kendi tasarımımız olan patentli ürünler ekledik. Her geçen gün yelpazemizi genişleterek Türkiye’nin en kaliteli mal üreten firmaları arasına girdik ve yurtdışı pıyasasına da kendimizi kabul ettirdik.

Amacımız her zaman farklı olanı arayarak kendimizi sürekli yenilemek ve bu yaklaşımımızı gelecekte de birbirinden özel ürünlerle size yansıtmaktır.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek isterseniz, herhangi bir ürünümüzü elinize alıp incelemeniz yeterli olacaktır, çünkü herbirine ilkelerimiz itinayla işlenmiştir.

Cemal YAĞCI
Genel Müdür

+90 216 427 47 18
info@pimsan.com

Can YağCI
Yurtdışı satış sorumlusu

+1 (704) 516-5066
john@pimsan.com

Neva Abacı
Yurtdışı satış sorumlusu

+90216 427 47 18
neva@pimsan.com

ESRA DURAK
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ

+90216 427 47 18
pimsan@pimsan.com